Çizmet më shik për këtë dimër 0 69

T’i rezistosh valës së të ftohtit duke qëndruar shik, ja ideja e koleksionit të imagjinuar nga Jimmy Choo dhe Moon Boot.

Çizme luksoze për dëborë prej lëkure deleje dhe gëzof dhelpre, në disa lloje ngjyrash duke kaluar nga grija tek e zeza e shkëlqyeshme dhe e verdha metalizato.

Këto çizme të përziera me detaje të qëndisura me yje, lëkurë, gëzof dhe metal ju ftojnë të kaloni këtë dimër në të ngrohtë, duke bërë shoping në butikët Jimmy Choo si dhe në butikun online Moon Boot.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *