Harry, princi i zemrave… si Diana 0 114

Përqafon fëmijët e sëmurë me AIDS, organizon ekspedita në Afrikë (vend me të cilin është mjaft i lidhur), për të ndihmuar popujt më në nevojë, viziton veteranët e luftës, dhe është gjithnjë e më shumë i angazhuar në vepra humanitare. Teksa ka hequr dorë prej kohësh nga roli i princit çapkën dhe plangprishës, princi i Anglisë, Harry është bërë një zotëri tërheqës i denjë për kujtimin e nënës së tij të famshme Princeshë Diana. Dhe ndoshta për këtë, pavarësisht figurës ndonjëherë eklipsuese të dukeshës Kate Middleton, Harry është ndoshta anëtari i familjes mbretërore, më i dashur nga bashkëkombësit e tij

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *