Këmishët me fjongo – modelet më të bukura të sezonit 0 155

E pamundur t’i rezistosh joshjes së saj femërore dhe elegancës. Po flasim për këmishën me fjongo, që këtë vit janë mjaft popullore. Në fakt, është parë në shumë pasarela për sezonin vjeshtë-dimër 2015-2016. Po cilat janë modelet më interesante për të zgjedhur?

Kemi zgjedhur për ju më të bukurat në qarkullim: njëngjyrëshe apo me dizajne, në copa të mëndafshta apo transparente, në version casual apo klasik, alternativat janë të larmishme dhe të shumëllojta. Shih galerinë dhe zgjidh modelin e përkryer për ty.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *