Si visheshim në vitet ‘70 0

Pantallona cowboy dhe funde, xhaketa kastor, flokët me balluke. Moda e viteve ‘70 rikthehet periodikisht dhe vazhdon të jetë një joshje të veçantë për ne. Prandaj ikonat e epokës si Mick Jagger, David Bowie, Twiggy, Diane Von Furstenberg, Verushka, Cher etj., kanë mbetur nostalgjikë dhe fanatikë të atij stili dhe asaj periudhe. Por para se të thoni “dua një look të viteve 70”, po ju kujtojmë se si visheshin në ato vite. Ja një rikthim i shpeJtë në kohë përmes fotogalerisë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *