Festoni Krishtlindjet me bizhu fine 0 96

Ende nuk keni gjetur çfarë dhurate të bëni për Krishtlindje? “Maison Margiela” paraqet 18 pjesë argjendarie të veçanta prej floriri dhe floriri të bardhë, të menduara veçanërisht për tu vendosur në pakot poshtë bredhit të Krishtlindjeve. Ndërkohë që kërkimet për dhuratën ideal avash-avash po bëhen më intensive, “Maison Margiela” paraqet koleksionin “Anamorphose” të përbërë nga bizhu për festa. Një ide e mirë për të dhuruar tendencën më të fundit të vathëve, një përzierje orbitash në flroi të shndritshëm ose argjend që shkëlqen të mbushur me diamante.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *