‘Ngrohe’ me lule dimrin 2016 0 214

Fantazitë floreale në veshje shumë shpesh bashkëlidhen me periudhën e pranverës, por këtë vit moda sjell nëpër dollapët tanë veshje plot lule, që i japin një pamje të ngrohtë veshjeve të dimrit. E zeza e zakonshme që shumë nga ne zgjedhim të veshim për gjatë gjithë dimrit, zbukurohet me dizajne të vogla shumëngjyrëshe. Palltot kanë braktisur ngjyrat e errëta dhe i kanë lënë hapësira ngjyrave të buta, shpesh të dekoruara me lule dhe elemente të veçanta. Shikoni galerinë për të zbuluar disa nga tendencat e këtij dimri.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *