Si të vishesh bukur edhe 60 vjeçe 0 80

E kush tha që një grua 60-vjeçare nuk mund të vishet bukur. Ja disa shembuj që sjell revista BORDO nga artistët të cilët duke zgjedhur veshjet më të veçanta, kanë arritur të sfidojnë jo vetëm moshën e tyre, por edhe të tregojnë se konkurojnë më të rejat. Nga Meril Streep te Ornela Muti, Kim Basinger te Diane Keaton, por edhe një figurë brilante si Vera Grabocka nga Shqipëria me imazh gjithnjë të kuruar dhe trupin në formë. Po ju sjellim disa modele kombinimesh nga artistë e Hollywood-it, të cilat padyshim që janë gjithnjë të suksesshme, nëse bëni zgjedhjen e duhur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *