Tre modele nudo për sandalet Weitzman 0 59

Stuart Weitzman P/V2016Joan Small, Gigi Hadid dhe Lili Aldridge, tre pale sandale të zeza dhe mbishkrimi Stuart Weitzman.- Me këtë imazh do të prezantohet fushata Pranverë/Verë 2016 e stilistit të njohur, ndërsa fotografia është realizuar nga Mario Testiono.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *