Nëse doni një alternativë nga diamantet, zgjidhni Vara Gemme! 0 93

Salvatore Ferragamo Jewels nxjerr linjën e koleksionit Vara Gemme, me dy dekorime të rinj, me gurë agata të bardhë dhe me oniks të zi. Ky koleksion inspirohet nga hallkat e famshme të Fiamma Ferragamo të vitit 1978, e përdorur si dekorues i modelit “omonima calzatura”, një nga modelet më të spikatur të firmës. Agata e bardhë, simbol i pastërtisë dhe oniksi i zi janë përdorur në unaza, varse dhe vathë të kombinuar me flori roz 18 karat. Këtyre dy gurëve i shtohen edhe kuarce rozë dhe bojëqielli.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *