Pesë minuta për një fytyrë vezulluese 0 100

Për vetëm pesë minuta, këto përkujdesje çlodhin dhe ndriçojnë fytyrën me një aureolë të ndritshme… Kështu mund të jeni në qendër të vëmendjes. Pasi ta keni përhapur në të gjithë fytyrën, ky eliksir çliron aftësitë e tij për të ndriçuar në pak kohë fytyrën dhe për të hequr lodhjet e këtij viti.

Ampula lifting nga “Coup d’éclat”

Këto ampula janë më të mirat për të zhdukur gjurmët e moshës duke i dhënë fytyrës ndriçim.

Hidratues i çastit “Tops Secrets” nga “Yves Saint Laurent Beauté”

Një hibrid mes kremit hidratues dhe një ngjyrues bazik, ky xhel përmban gjiçka është e nevojshme për të zbutur lëkurën, t’i japë një pamje të shëndetshme dhe të mbajë makeup-in.

Serum nga lideri i estetikës “Nutritious d’Estée”

I përbërë nga ekstrati i shegës dhe vitaminë E, ky serum super ushqyes i jep volum dhe shkëlqim fytyrës.

Nga “BioEffest” vjen një trajtim 30 ditor

Ky tratim i jep dëndësi lëkurës dhe rrit elasticitetin për një efekt tërheqës dhe gjallërues të fytyrës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *