‘Yamamay’, 4 ngjyrat e koleksionit të festave 0 165

‘Yamamay’ prezanton koleksionin e veshjeve intime për Vitin e Ri  2016 vërtetë seksi dhe intrigant. Ngjyrat e koleksionit intimo për Krishtlindjet 2015 dhe Vitin e Ri 2016 janë katër: e kuqja tradicionale, e zeza seksi, e arta plot shkëlqim dhe ngjyra e sofistikuar e smeraldit.

Që nga intimot në formë body, kompletet e tipit baby doll me recipeta push up dhe perizoma, tek ato të stilit brazilian apo me bel të lartë; të gjitha për të shtuar dozat e sensualitetit këtë fundvit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *