Triko marinari për një pamje shik dhe të ngrohtë 0 152

E konsideruar si një veshje jashtë kohës, trikoja marinarit vazhdon ende të na tërheqë.

Pasi njohu vitet e arta nëpër porte, kjo veshje sot është shndërruar në një element të pa shmangshëm të veshjes së vajzave me stil.

Klasike në ngjyrë blu të errët dhe të bardhë, elegante me një jakë “V” ose e ristiluar me origjinalitet, shihni përzgjedhjen e trikove të marinarit më të bukura të koleksioneve vjeshtë-dimër 2016, në galerinë e fotove.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *