Vathët e përshtatshëm për flokë të kapur 0 115

Të pëlqen t’i mbash flokët të kapur, topuz ose bisht? Plotësoje look-un me një palë vathë, të vegjël ose të mëdhenj qofshin, e rëndësishme është të zgjedhësh modelin e duhur për të ndriçuar fytyrën dhe për të shkëlqyer edhe kur je në zyrë. Ja disa modele, që nga ato klasike në stil etnik dhe retro, deri tek modelet me shkëlqim apo ato më pak të komplikuara për një look më formal. Zgjidh modelin që i përshtaten më mirë stilit tënd.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *