Eva Longoria fejohet në Dubai

View Gallery
3 Photos
Eva Longoria fejohet në Dubai
Eva Longoria gjate Global Gift Gala, Dubai

Eva Longoria fejohet në Dubai
Eva Longoria dhe i fejuari gjate Global Gift Gala, Dubai

Eva Longoria fejohet në Dubai
Eva Longoria

Eva Longoria ka shpallur fejesën me të dashurin e saj, Jose Antonio Baston. Aktorja e ‘Shtëpiakeve të dëshpëruara’ ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku tregon veç të tjerash, edhe unazën me një rubin të madh rrethuar me diamante me të cilën Jose, 47 vjeç i propozoi teksa ndodheshin për pushime në Dubai. Në foton e cila duket se është realizuar në shkretëtirë, Eva shihet teksa puth të fejuarin e saj, i cili është President i kompanisë më të madhe mediatike në Amerikën Latine, Televisa, ndërsa në dorën e majtë shkëlqen një unazë e madhe me gur rubini.

 No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.