Merry Christmas nga Shiseido 0 124

Shisedo dhe përfaqësuesja shqiptare e kësaj marke, Bujana Luka, mblodhën fundjavës së kaluar miqtë në një koktej festiv në ambientet e hotel Diplomat, në Tiranë. Ngjyra e kuqe e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri ishin dhe motivi i kësaj mbrëmjeje, në të cilën morën pjesë personazhe të njohur të ekranit dhe medias.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *