Rihanna prezanton koleksionin e saj të parë në New York 0 67

Ambasadore e Puma-s që prej vitit 2014, Rihanna merr drejtimin e seksionit artistik me rastin e një koleksioni që do të prezantohet në New York gjatë “Fashion Week” të ardhshëm.

Një show i shumëpritur që do të zhvillohet më 12 shkurt.

Me posterin e filmit të ardhshëm të Luc Besson të parashikuar për vitin 2016, mbretëresha e R&B njoftoi në profilin e saj Twitter sfilatën e koleksionit të saj të parë për Puma-n gjatë “Fashion Week” vjeshtë-dimër 2016-2017 në New York.

Për shkak të kërkesës së lartë dy nga ftesat shoqëruar edhe me dhurata janë nxjerrë në ankand dhe kanë kapur një vlerë prej 15 mijë dollarësh.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *