Dasmat VIP, fustanet më të bukur të nusërisë për 2015 0

Nicky Hilton me Valentino, Sofia Vergara në versionin romantik. Dasma e parë gay e dy futbolliste kanadeze, Sofia, princesha e Zvicrës. 2015 ka qenë viti i martesave VIP, një ceremoni që nuk ka qenë kurrë më parë kaq popullore mes yjeve dhe përfaqësuesve të familjeve mbretërore. Ja disa nga fustanet e nusërisë që kanë rënë më tepër në sy gjatë këtij viti; janë padyshim portret i konceptit bashkëkohor të dasmës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *