Kate Middleton, princesha ricikluese 0 92

Kate Middleton godet sërish: më 15 dhjetor 2015 kishte zgjedhur të vishte një fustan të kuq për të shkuar në ‘Anna Freud Centre Family School’, perfekt për atmosferën festive. Të njëjtin fustan të Sarah Burton Dukesha e Cambridge e kishte veshur edhe në 2012, gjatë festimeve të jubileut të diamantit të Mbretëreshës Elizabetë. Riciklimi i veshjeve është një gjë që bashkëshortja e princit të Anglisë e bën shpesh duke dhënë kështu një shembull mjaft të mirë për gatë dhe vajza. Ndoshta prandaj bashkëkombësit e saj e adhurojnë dukeshën; për thjeshtësinë që e karakterizon. Ja disa raste kur Kate ka ricikluar veshjet e saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *