Kapuçë shik dhe të ngrohtë për në dimër 0 137

Për ato që festojnë Krishtlindjet nën flokët e dëborës, të mbështejll deri në fyt nga i ftohti por për të shijuar në maksimum magjinë e bëjnë këtë sakrificë.

Për ato që nuk e durojnë aspak të ftohtin dhe mbyllen në shtëpi posht batanieve.

Por edhe për ato që sa herë që dimri vjen nuk gjejnë dot kombinimet e duhura për stilin e tyre të të veshurit, në galerinë tonë të fotove ju propozojmë një koleksion kapuësh të ngrohtë dhe plot stil, për të gjitha shijet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *