Veshje festash që na inspirojnë 0 163

Ndonëse pak klishe, rituali i veshjes së krishtlindjeve mbetet diçka e shenjtë.

Por me pak imagjinatë mund të gjejmë një veshje shik pa rënë në kthetrat e monotonisë.

Një fund me temina të shndritshme me një pulovër leshi, një bluzë me kuadrata me një fund me saten jeshil apo me një kostum të zi dhe këpucë.

Shihni në galerinë tonë të fotove disa prej veshjeve për festa më “cool”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *