Flokët me xixa të yjeve 0 80

Është sezoni i xixave; i kemi parë tek sytë, tek buzët dhe tani edhe tek flokët. Trendi i lindur tek personazhet e njohur të showbizit është glamour, festiv dhe sigurisht që bie mjaft në sy. Këngëtarja Leona Lewis u shfaq me flokë plot xixa në njërin krah të tyre gjatë performancës së saj në X Factor, ndërsa anëtarja e jurisë, këngëtarja kosovare, Rita Ora është disa herë në publik me një look të ngjashëm. Version më i përhapur i këtij modeli festiv është pluhur xixash në rrënjët e flokëve, dhe shkëlqimi do të pasqyrohet në të gjithë pamjen tuaj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *