Flokët me xixa të yjeve

View Gallery
5 Photos
Flokët me xixa të yjeve
Miley Cyrus

Flokët me xixa të yjeve
Floket me xixa1

Flokët me xixa të yjeve
Leona Lewis

Flokët me xixa të yjeve
Rita Ora

Flokët me xixa të yjeve
Rita Ora1

Është sezoni i xixave; i kemi parë tek sytë, tek buzët dhe tani edhe tek flokët. Trendi i lindur tek personazhet e njohur të showbizit është glamour, festiv dhe sigurisht që bie mjaft në sy. Këngëtarja Leona Lewis u shfaq me flokë plot xixa në njërin krah të tyre gjatë performancës së saj në X Factor, ndërsa anëtarja e jurisë, këngëtarja kosovare, Rita Ora është disa herë në publik me një look të ngjashëm. Version më i përhapur i këtij modeli festiv është pluhur xixash në rrënjët e flokëve, dhe shkëlqimi do të pasqyrohet në të gjithë pamjen tuaj.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.