Kur diferenca në moshë është VIP 0 97

Në fillim askush nuk besonte se do të ecte; diferenca në moshë mes tyre është shumë e madhe: ajo showgirl, ai sipërmarrës i suksesshëm, ajo shumë e re, ajo i martuar edhe më parë, ka një vajzë dhe një numër të madh lidhjesh me femra të bukura të hedhura pas shpine. E megjithatë mes Elisabetta Gregoraci dhe Flavio Briatore gjithçka shkon më së miri. Të martuar prej 7 vjetësh, ata kanë një djalë 5-vjeçar dhe gjithçka shkon për mrekulli mes tyre, pavarësisht skepticizmit të shumë njerëzve.

Duket se në Hollivud, në ditë e sotme e vetmja mënyrë për një marrëdhënie të lumtur është të martohesh me një person shumë më të vjetër (ose shume shumë më të ri). Ja disa nga rastet që e vërtetojnë këtë teori…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *