Monica dhe Chandler, më tepër se ‘Friends’; janë të dashur 0 78

Monica dhe Chandler janë të dashur: ky është rasti kur ‘fiction’ bëhet realitet. Sipas revistës amerikane Us Magazine, Courteney Cox, 51 vjeçe dhe Matthew Perry, 46 vjeç, janë çift edhe në jetën reale. Te fejuar dhe martuar me sukses në filmin që i bëri të famshëm, duket se çifti i aktorëve frekuentohen prej kohësh. Dhe kështu, ato që deri dje ishin vetëm zëra në korridoret e Hollivudit, tani janë realitet. Nuk është sekret për askënd se pas ndarjes së Courteney nga Johnny McDaid (Matthew është single nga viti 2012 pas fundit të lidhjes me Lizzy Caplan), ajo ka qarë shpesh në krahët e Chandler-it të saj. Çifti kanë vijuar të takohen edhe pas mbarimit të ‘Friends’, por tashmë është e qartë se ajo që ishte një miqësi e madhe, është transformuar në pasion dhe dashuri.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *