Divina – parajsa e re e shijes në kryeqytet 0 204

Kryeqytetit i shtohet një destinacion tjetër ku mund të shijohet recetat më të mira dhe të shëndetshme. E vendosur në zonën e ish-Bllokut, në një ndërtesë me arkitekturë dhe arredim unik, nën sloganin ‘Parajsa e Shijes’ u çel ‘Divina’ një ambjent dedikuar ushqimit të zgjedhur, i cili tërhoqi vëmendjen e personazheve të njohur të medias e trupit diplomatik. BORDO sjell disa nga momentet më të mira të festës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *