Koleksion 100% flori mat dhe diamante nga “Ofée” për Krishtlindje 0 118

Nëpër koleksionet e veta, kompania “Ofée” e kishte për zakon të krijonte bizhutë e saj me flori rozë shumë fin, që vihej poshtë veshit si vathë ose manshetë dhe që mund t’i gjejmë në butikët e “Ofée”. Por me linjën më të fundit “Babylone”, “Ofée” e rrit sasinë e floririt në bizhutë e veta për të krijuar një seri me flori solar mat. Stoli që kanë sharmin e viteve 80’, joshëse me një disk të florinjtë që pjesën e sipërme e kanë me diamante. Vathët mund t’i kombinojmë edhe me mansheta për veshët për të pasur një pamje krejtësisht të artë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *