20 aksesore që të shkëlqeni!

View Gallery
20 Photos
20 aksesore që të shkëlqeni!
Atlete me shkelqim, Kenzo, 280 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Balerina me shkelqim te florinjte, Anniel, 114 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Byzylyk gjarper, Mango, 14.99 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Cante e vogel kadife, Topshop, 36 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Cante e vogel, Primark, 16 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Cante mbremjesh, Jimmy Choo, 850 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Cante me gure, Marni, 550 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Cante me shkelqim, Asos, 29.99 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Cante zarf, Jennyfer, 12.99 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Gjerdan, Zara, 29.95 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Kapese flokesh, Anthropologie, 52 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Kepuce prej lekure me shkelqim, Valentino, 550 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Ore me shkelqim, Asos, 14.99 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Pupa me shkelqim, Chiara Ferragni 250 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Rrip, Maison Boinnet, 60 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Spilla, Des petits hauts, 10 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Spille me yje, Jennifer Behr, 147 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Spille, 16 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Varse, Swarovski, 99 €

20 aksesore që të shkëlqeni!
Vathe me prela, Oscar de la renta, 380 €

Nëse ka një moment që xixat dhe yjet janë gjithnjë të modës, janë festat e fundvitit.

Gjerdanë metalik, këpucë me shkëlqim, çantë mbrëmjesh apo byzylykë ekstravagantë, në këtë periudhë të vitit i keni mundësitë të bëni të gjitha zgjedhjet dhe kombinimet ekstravagante.

Në galerinë tonë të fototve do të gjeni 20 aksesorë që do ju bëjnë të shkëlqeni.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.