Çanta Dionysus e Gucci e nis nga Milano 0 44

Gucci i bën homazh qytetit më dinamik të botës së modës me edicionin special të çantës së vet Dionysus, e njohur për kapësen speciale me kokë tigri të dyfishte dhe diazjne të qëndisura. E para prej këtyre çantave ju dedikua pikërisht qytetit të Milanos. Duke nisur nga janari, Gucci do të vijojë dedikimet për qytetin e Romës, New York, Londër, Paris, Shangai, Hong Kong, Tokio dhe Dubai që do të jetë e disponueshme në dyqanet respektive dhe gjithmonë të ndryshme nga qyteti në qytet. P.sh, çanta Dionysus e dedikuar Romës do të karakterizohet nga një dekorim që përfaqëson një gjarpër të kuq, ndërsa ajo e Dubait do të jetë e dekoruar me yje deti dhe pilivesa.

.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *