Aksesorë të çmuar për dimër 2016 0 54

Aksesorë të inspiruar nga bizhutë amerikanë të viteve ‘50. Spilat rikthehen sërish në qendër të vëmendjes duke u kthyer në një aksesor të çmuar që shoqëron pamjen tuaj, por edhe detaje të tjera të shndritshme për t’u mbajtur në dorë; të vogla dhe ovale për Lanvi, të rafinuara për Chanel e Louis Vuitton. E pamundur t’u rezistosh. Por, jo vetëm. Edhe veshjet dhe këpucët kthehen në aksorë të çmuar falë detajeve të bizhuve të shndritshme në to. Gjithçka për një look aristokrat dhe super ‘glamour’.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *