Çiftet VIP të lindura gjatë 2015

View Gallery
10 Photos
Çiftet VIP të lindura gjatë 2015
Taylor Swift- Calvin Harris

Çiftet VIP të lindura gjatë 2015
Richard Gere - Alejandra Silva

Çiftet VIP të lindura gjatë 2015
Bradley Cooper - Irina Shayk

Çiftet VIP të lindura gjatë 2015
Leonardo Di Caprio - Kelly Rorhbach.

Çiftet VIP të lindura gjatë 2015
Gigi Hadid - Zayn Malik.

Çiftet VIP të lindura gjatë 2015
Miranda Kerr - Evan Spiegel

Çiftet VIP të lindura gjatë 2015
Alexa Chung - Alexander Skarsgard

Çiftet VIP të lindura gjatë 2015
Jude Law - Phillipa Coan

Çiftet VIP të lindura gjatë 2015
Mariah Carey -James Packer.

Çiftet VIP të lindura gjatë 2015
Sandra Bullock -Bryan Randall.

Irina Shayk ndahet nga fituesi i ‘Topit të Artë’, Cristiano Ronaldo dhe hidhet në krahët e aktorit Bradley Cooper; Taylor Swift gjeti shpirtin binjak tek ish i dashuri i Rita Orës, producenti Calvi Harris; Richard Gere gjeti dashurinë tek Alejandra Silva; Alexander Skarsgard (Tarzani i ri), ka nisur një lidhje me modelen britanike Alexa Chung. Dhe më tej, bukuroshi Jude Law me psikologen Phillipa Coan për të arritur tek beqari i përjetshëm, Leonardo Di Caprio që ka zgjedhur të fejohet me modelen bionde të kopertinave Kelly Rorhback. Hidhini një sy çifteve të reja VIP të lindura gjatë këtij viti…

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.