Çiftet VIP të lindura gjatë 2015 0 73

Irina Shayk ndahet nga fituesi i ‘Topit të Artë’, Cristiano Ronaldo dhe hidhet në krahët e aktorit Bradley Cooper; Taylor Swift gjeti shpirtin binjak tek ish i dashuri i Rita Orës, producenti Calvi Harris; Richard Gere gjeti dashurinë tek Alejandra Silva; Alexander Skarsgard (Tarzani i ri), ka nisur një lidhje me modelen britanike Alexa Chung. Dhe më tej, bukuroshi Jude Law me psikologen Phillipa Coan për të arritur tek beqari i përjetshëm, Leonardo Di Caprio që ka zgjedhur të fejohet me modelen bionde të kopertinave Kelly Rorhback. Hidhini një sy çifteve të reja VIP të lindura gjatë këtij viti…

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *