Bizhu rebele për Vitin e Ri, rikthehet tendenca Pank! 0 127

E drejtuar nga modelet e Saint Laurent dhe dizenjuar nga Hedi Slimane, moda pank rikthehet në podiumin e modës.

Ky është momenti më i përshtatshëm që t’i drejtoheni këtyre bixhive kaq shum të preferuara, paramandë, me diamante ose jo, që mund të vihet so vath, varse, spillë apo byzylyk…

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni modele që do ju ndryshojnë mendjen për dhuratat e Vitit të Ri.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *