Veshjet më ‘të zhveshura’ të yjeve 0 49

Paraqitjet në tapetin e kuq gjysmë të zhveshura thuajse është kthyer në një trend gjatë viteve të fundit për personazhet e njohura të botës së show bizit. Loja me ngjyrën ‘nude’, copat transparente apo edhe dekoltetë e mëdha apo çarjet e theksuara në fustan shpesh i kanë vënë në garë yjet e show bizit kush të tregojë më tepër nga trupi i tyre. Shihni cilët yje kanë veshur fustanet më të ekzagjeruar të të gjitha kohërave, që nga Jennifer Lopez, Miley Cyrus dhe Kim Kardashian…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *