Bukuri e përjetshme: yje që përmirësohen me moshën 0 80

Në ditët e sotme, ku fiksimi ndaj rinisë së përjetshme mbizotëron, presioni për t’ju nënshtruar ndërhyrjeve estetike është gjithmonë i pranishëm. Gjithsesi, jo të gjithë yjet e Hollivudit dhe ikonat e bukurisë që shohim sot kanë bërë përpjekje për të kthyer kohën pas. Disa nga fytyrat më të njohura, që nga supermodelet si Naomi Campbell tek aktoret fituese të çmimi ‘Oscar’ si Julia Roberts dhe Meryl Streep kanë provuar se njësoj si vera e mirë, ato përmirësohen me moshën.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *