Mani të reja: rikthimi i gjysmëçizmes me takë të hollë

Vit i ri, këpucë të reja. I vetmi rregull është që të jenë supefemërore. Një tendencë e padiskutueshme e vitit që sapo ka hyrë do të jenë gjysmëçimzet me takë të hollë. Mund të kombinohen me gjithçka, po ajo që ju shkon më shumë janë fundet e shkurta dhe streçet e lëkurës. Ja disa nga modelet më të bukura që mund të provoni për të qenë IN.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *