Kate Winslet dhe Johnny Depp takohen pas 11 vjetësh 0

Kishin kaluar shumë vite, pak më shumë se 11, qëkurse Kate Winslet dhe Johnny Depp nuk takoheshin në të njëjtin tapet të kuq. Dy aktorët, bashkëprotagonistë në filmin e vitit 2004, “Neverland” janë ritakuar dhe përqafuar para fotografëve me rastin e edicionit të 27 të ‘Palm Springs Film Festival’, në Kaliforni, duke çuar në ‘delir’ fansat e shumtë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *