Të veshurat më bukur në ‘Palm Springs Awards’ 2016 0 40

Cate Blanchett, Johnny Depp, Alicia Vikander dhe Rooney Mara ishin mes personazheve të njohur të Hollivudit të mbledhur në edicionin e 27-t të ‘Palm Springs International Film Festival’. Mbrëmja e magjishme, e mbushur me yje të showbiz, ju dedikua Cate Blanchett, që meritoi çmimin e karrierës për rolin e saj në Carol. Ja disa nga personazhet e Hollivudit të veshur më bukur në eventin që çel zyrtarisht stinën e çmimeve të kinematografisë

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *