Të veshurat më bukur në ‘Palm Springs Awards’ 2016

View Gallery
7 Photos
Të veshurat më bukur në ‘Palm Springs Awards’ 2016
HELEN MIRREN

Të veshurat më bukur në ‘Palm Springs Awards’ 2016
BRIE LARSON

Të veshurat më bukur në ‘Palm Springs Awards’ 2016
ROONEY MARA

Të veshurat më bukur në ‘Palm Springs Awards’ 2016
KATE WINSLET

Të veshurat më bukur në ‘Palm Springs Awards’ 2016
CATE BLANCHETT

Të veshurat më bukur në ‘Palm Springs Awards’ 2016
AMBER HEARD AND JOHNNY DEPP

Të veshurat më bukur në ‘Palm Springs Awards’ 2016
ALICIA VIKANDER

Cate Blanchett, Johnny Depp, Alicia Vikander dhe Rooney Mara ishin mes personazheve të njohur të Hollivudit të mbledhur në edicionin e 27-t të ‘Palm Springs International Film Festival’. Mbrëmja e magjishme, e mbushur me yje të showbiz, ju dedikua Cate Blanchett, që meritoi çmimin e karrierës për rolin e saj në Carol. Ja disa nga personazhet e Hollivudit të veshur më bukur në eventin që çel zyrtarisht stinën e çmimeve të kinematografisë

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.