E reja në gardërobë: jeleku pellush 0 135

Perfektë për t’u veshur poshtë palltos apo xhaketës. Dhe kur nuk është ftohtë, mund të vishen fare mire mbi një këmishë apo bluzë të lehtë. Po flasim për jelekët ekopeliçe, një veshje që mbart në vetvete stilin dhe respektin për kafshët. Ja disa nga modelet më të bukur të momentit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *