Ja të gjithë fëmijët ‘VIP’ që do të lindin në 2016

Që nga Anne Hathway e cila tregon barkun tashmë të rritur teksa shijon disa ditë pushimi në plazh, tek Bar Refaeli që ndan me ndjekësit në Instagram testin e shtatzënisë, për të kaluar tek Ilary Blasi dhe Ilaria D’Amico në Itali. Janë vërtetë të shumtë yjet e showbizit në pritje të ëmbël për 2016.

Dhe ndër baballarët e ardhshëm VIP, ka nga ata që do ta përjetojnë për herë të parë emocionin e të bërit prind si Andy Murray apo Eddie Redmayne, por edhe nga ata që tashmë janë mësuar me panolina si Hugh Grant, që do të bëhet baba për herë të katërt. Ja disa nga fëmijët VIP që do të vijnë në jetë në 2016.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *