Look-u i yjeve: kujt i rri më bukur? 0 76

Personazhe të njohur të botës së showbizit të veshura në të njëjtën mënyrë, me të njëjtën markë, me të njëjtën ngjyrë. E megjithatë, efekti është i ndryshëm. Kjo, sepse interpretimi qëndron mbi të gjitha.

Ja disa raste kur yjet janë shfaqur me të njëjtin look në tapetin e kuq. Që nga Miranda Kerr dhe Maisie Williams me fustanin e tyre të njëjtë Self Portrait, tek Kourtney Kardashian dhe Selena Gomez të veshura me Body AQ/AQ apo Elisabeth Moss dhe Blanca Suarez të veshura me Oscar de la Renta. Shihni disa nga yjet e showbizit të veshura njësoj dhe vendosni ju se kujt i rri më bukur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *