Tendenca vjeshte-dimer 2016-2017, xhiboksi! 0 156

Xhiboksi i stiluar në version dyngjyrësh me një minifund si tek Alexander Wang. Me devianca blu petrol dhe kombinuar me pantallona kadife tek Diesel Black Gold. Apo thjesht duke e mbajtur me një veshje të sipërme me tantellë dhe pak shkëlqim tek Burberry. Xhiboksi rikthehet në vitin 2016 me forcë dhe kontrate femërore-ushtarake dhe shumë qytetare.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *