Gjerdani pas qafe i viteve 90 rikthehet! 0 53

Paraprijës i valës së tendencës vitet 90 që pushtoi podiumet e sfilatave pranverë-verë 2016, gjerdani pas qafe shkëlqen në modelet e sfilatave të J.W.Anderson, Balmain, Louis Vuitton para se të marrë një pamje më “street” tek Chanel apo më romantike tek Dior.

Por kjo tendencë nuk ka mbetur vetëm në zonën e podiumeve ajo është marrë menjëherë nga yjet e tapetit të kuq si Cara De Delevingne, Emma Stone apo Rihanna dhe Kim Kardashian. Në galerinë tonë do të gjeni tendencat e shtëpive më të famshme të modës që e kanë futur këtë element.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *