Vathët “dreamcatchers” Valentino 0 48

Një seleksion i talizmanëve Valentino me pendë dhe perla që përkdhelin siluetat e koleksionit kroçerë 2016.

Para se të përqëndrohemi në kufijtë folk të këtij koleksioni të ri, të presantuar qershorin e kaluar, janë vajzat “dreamcatchers” të Valentino-s që na tërheqin shikimin.

Një dashuri me shikim të parë na vjen nga këto vathë talizmanë plot me ngjyra, që përkëdhelin supet e buta të modeleve me pendët delikate dhe perlat e tyre.

Të bardha, të zeza apo me ngjyra… Tre mundësi kemi për momentin që të blejme, për t’i dhënë një pamje lirije dhe lumturie mbi veshjet e dimrit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *