Yjet që u kanë thënë ‘jo’ ndërhyrjeve 0 47

Në delirin e kirurgjisë estetike, ku bisturia apo fillerat përfaqësojnë pothuajse një lloj diktati që i do të gjithë të rinj me çdo kusht, ekziston një rreth i vogël që ka guximin të thotë ‘jo’. Yje, modele, ish-modele dhe aktore që kanë vendosur të plaken në mënyrë natyrale, pa rënë pre e joshjes për ndërhyrje estetike që ndonjëherë, duhet thënë se krijojnë një efekt tërësisht të kundërt dhe që s’kanë kurrfarë lidhjeje me bukurinë. Ja disa nga personazhet e famshëm që kanë vendosur të shkojnë kundër rrymës, ikona të bukurisë që nuk kanë ndërmend (të paktën s’e kanë bërë deri më sot), t’i nënshtrohen kirurgjisë estetike.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *