20 mësime mode nga Kate Moss! 0 75

Mënyera e saj e të sjellurit, jeta e saj prej “rock star”, lirija e saj e të vepruarit, karriera e saj ekzemplare, stili i saj i të veshurit herë vajzë, herë fëmijë, herë “femme fatale” të bëjnë të ëndërrosh.

Për këtë arsye, miti i Kate Moss tejkalon prej kohësh maninë që ngjallin të gjitha top modelet që historia e modës ka njohur.

Një stil i veçantë, që nuk ka një të dytë, sharm adoleshenteje indiferente, shkëlqim pafajësie dhe sjellje “casual” kanë krijuar legjendën e saj dhe e kanë bërë një nga ikonat më të mëdha të modës.

Ndiqni galerinë tonë të fotove për të parë stilet e Kate Moss.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *