Cindy Crawford, Naomi Campbell dhe Claudia Schiffer ribashkohen për ‘Balmain’ 0 128

Ato janë supermodelet që bënë epokë në vitet ’90, dhe tani Cindy Crawford, Naomi Campbell dhe Claudia Schiffer vërtetojnë se ende e ruajnë sharmin dhe talentin teksa janë ribashkuar për një fushate mode mjaft të nxehtë. Naomi, 45 vjeçe; Cindy, 49 vjeçe, dhe Claudia, 45 vjeçe janë yjet e fushatës së ‘Balmain’ për pranverë-verë 2016 dhe duken të mahnitshme në foto bardhë e zi. Duke vërtetuar se vitet për to janë thjesht shifra, treshja e supermodeleve kanë shkëlqyer duke treguar edhe një herë se marrëdhënia e tyre me aparatin fotografik është e pavdekshme.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *