Angela Martini pushime me një sheik në Dubai 0 156

Ndërsa së fundmi kanë qarkulluar shumë thashetheme për modelen Angela Martini, bukuroshja shqiptare duket se po kalon pushime të nxehta në Dubai. Ajo shfaqet e reklasuar në plazhet plot diell të Dubait, ndërkohë që nuk humbet rastin të shfaqet edhe krah një sheiku të panjohur në foto. Modelja përmes një mesazhi të postuar në rrjetin e saj social ka theksuar ‘nuk duhet të besoni çdo gjë që  dëgjoni, sepse e vërteta është më e keqe’. Ndoshta në këtë mënyrë ajo i ka dhënënjë përgjigje thathethemeve të fundit që kanë qarkulluar për të në media mbi një lidhje të mundshme dashurore mes saj dhe Oni Hysebelliut, i cili ka qenë i fejuar prej tre vitesh me Anxhelina Hadërgjonaj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *