Angela Martini pushime me një sheik në Dubai

View Gallery
3 Photos
Angela Martini pushime me një sheik në Dubai
angela martini

Angela Martini pushime me një sheik në Dubai
angela martini

Angela Martini pushime me një sheik në Dubai
angela martini

Ndërsa së fundmi kanë qarkulluar shumë thashetheme për modelen Angela Martini, bukuroshja shqiptare duket se po kalon pushime të nxehta në Dubai. Ajo shfaqet e reklasuar në plazhet plot diell të Dubait, ndërkohë që nuk humbet rastin të shfaqet edhe krah një sheiku të panjohur në foto. Modelja përmes një mesazhi të postuar në rrjetin e saj social ka theksuar ‘nuk duhet të besoni çdo gjë që  dëgjoni, sepse e vërteta është më e keqe’. Ndoshta në këtë mënyrë ajo i ka dhënënjë përgjigje thathethemeve të fundit që kanë qarkulluar për të në media mbi një lidhje të mundshme dashurore mes saj dhe Oni Hysebelliut, i cili ka qenë i fejuar prej tre vitesh me Anxhelina Hadërgjonaj.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.