Si t’i ktheni flokët në një kapele 0 188

Floket-kapele

Çdo vit sjell me vete dhe një mori modelesh për flokët që kthehen më pas në trend për ditët e muajt në vazhdim të tij, çka na bën natyrshëm të pyesim se cila do të jetë prirja e 2016-s, që sapo ka hyrë.

floket kapele1floket kapele2

Tashmë një stilist rus ka zbuluar krijimin e tij për vitin në vazhdim dhe me shumë mundësi ai do të jetë një look që do përbëjë prirje për 2016.

floket kapele3

Modeli i pazakontë përfshin kapjen e flokëve në pjesën e parme në një topuz, me anë të cilit më tej realizohet një kapele e vogël, e plotësuar më së miri edhe me puplën e saj.

floket kapele 4floket kapele 5

Look-u është krijim i stilistit Georgy Kot, shumë i njohur në Rusi veçanërisht për modelet e ndërlikuara, gati si skulptura të flokëve dhe ka një ushtri të tërë prej 623.000 fansash të devotshëm në Instagram.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *