Lady Gaga me të fejuarin, nudo në kopertinën e V Magazine 0 55

Lady Gaga dheTaylor Kinney nudo në kopertinën e V Magazine

Lady Gaga dhe i fejuari i saj, Taylor Kinney kanë pozuar ‘nxehtë’ për kopertinën e V Magazine. Tërësisht nudo në një foto-selfie të realizuar nga Kinney para pasqyrës, çifti duket se kanë një mesazh të rëndësishëm për të ndarë.

Lady Gaga dhe Taylo Kinney ne V Magazine

Të mbuluar me bojëra shumëngjyrëshe përpara se të bëjnë seks mbi kanavacë, çifti i dashuruar dëshirojnë që fotoja të tregojë se ata e duan njëri tjetrin egërsisht. Gaga, emri i vërtetë i të cilës është Stefani Germanotta, ka qenë e ftuara speciale e edicionit të pranverës për revistën dhe 10 nga 16 kopertinat zihen prej saj. Por asnjë prej tyre nuk ka qenë më provokues se ky imazh.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *