Lady Gaga me të fejuarin, nudo në kopertinën e V Magazine

Lady Gaga dheTaylor Kinney nudo në kopertinën e V Magazine

Lady Gaga dhe i fejuari i saj, Taylor Kinney kanë pozuar ‘nxehtë’ për kopertinën e V Magazine. Tërësisht nudo në një foto-selfie të realizuar nga Kinney para pasqyrës, çifti duket se kanë një mesazh të rëndësishëm për të ndarë.

Lady Gaga dhe Taylo Kinney ne V Magazine

Të mbuluar me bojëra shumëngjyrëshe përpara se të bëjnë seks mbi kanavacë, çifti i dashuruar dëshirojnë që fotoja të tregojë se ata e duan njëri tjetrin egërsisht. Gaga, emri i vërtetë i të cilës është Stefani Germanotta, ka qenë e ftuara speciale e edicionit të pranverës për revistën dhe 10 nga 16 kopertinat zihen prej saj. Por asnjë prej tyre nuk ka qenë më provokues se ky imazh.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.