Si të zgjedhësh një gjerdan të bukur? 0 135

I shfaqur në podiumet e Fashion Week verë-2016, gjerdani shënon rikthimin e tij të madh dhe imponohet si një nga aksesorët më kryesorë për sezonet e ardhshme. Me perla, prej tunxhi, prej floriri apo me xhifka, dizenjuesit dhe markat e mëdha na ofrojnë nga të gjitha llojet. Në galerinë tonë të fotove do të gjeni disa prej gjerdaneve që ëndërroni t’i keni.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *