Chanel nxjerr yjet e veta në orbitë 0 69

Të ardhurat më të fundit në koleksionet ikonë të shtëpive të modës, kometat e Coco Chanel ndërthuren nëpër unaza dhe vathë prej floriri të bardhë dhe diamante.

Disa ditë nga prezantimi i koleksionit “Signature”, kapitulli i parë i stolive të çmuara Chanel 2016, shtëpia franceze e modës hap festimet duke shfaqur variacione të reja të ikonave të saj.

Shumë tërheqëse, kometa dhe pluhuri i yjeve i shërbejnë Coco Chanel që të bëjë për vete femrat.

Një konstelacion në përputhje me kërkesat e momentit për t’i bërë këto bixhu, vathë dhe unaza të dyfishta, ultra modern.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *