Leksione stili nga Olivia Palermo 0 72

E bija e një agjenti pasurish të paluajtshme, Olivia Palermo u bë e njohur duke e nisur nga bota e realiy show për t’u kthyer në një ikonë të modës, model për shumë femra. Ja disa leksione mode që çdo femër mund të përfitojë nga stili i Olivia Palermo.

Besoni në ngjyrën pink

Ndonjëherë, vulën e veshjes tënde e vendosin këpucët

Mos ki frikë asnjëherë nga ngjyrat e guximshme dhe të pazakonta

Zgjatini më shumë fundet e gjatë

Investoni për një palë taka me dizajn leopardi

Një xhaketë e hedhur shpatulla është gjithmonë shumë shik

Asgjë nuk të bën më elegante se ngjyra e shampanjës

Bardhë e zi mbetet kombinimi më shik

Kombinojeni buzëkuqin me manikyrin

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *